​                   מאמרים ומחקריםגם בימינו רוב מרכזי השירות הרפואי בהודו נעזרים בשיטות מסורתיות ועתיקות כדי לרפא מחלות שונות. לחצו על קישור זה כדי לגלות פרטים על פעילותו של מכון מחקר ממאלאבאר (Malabar ( שבהודו:

הקישור: 
http://maharayurvedic.com/html/doompanam.php

 

 

שמי ד' ואני כבר לא מעשן טבק. 

June 17, 2015

Published by:

Admin

אז הנה סיפור, שמי ד' ואני מעשן הרבה שנים, לאחרונה אני משחק ברעיון שאולי כדאי להפסיק לעשן, אני מעשן מאז שאני נער והגוף מתחיל לתת אותותיו לגבי שאיפת חומר מזיק לתוכו. כמובן שחשש ממחלות תמיד היה שם וכל שאתה מתגבר אתה מבין כמה אתה, אני, אלו שמעשנים ברמת סיכון גבוהה לגבי מחלות וצרות אחרות.

מדע האיורוודי והשפעותיו על הפסקת עישון

 

June

 4, 2015

Published by:

Admin

אחד מהרעינות המרכזים של איור-ודה, הוא השילוב התמידי והנצחי בין אדם ליקום, בכוחות והסגולות הקימים ביקום נמצאים בכל צורות החיים באשר הן. כלומר יכולות הצמחיה שלנו וכן יכולות ההרס שמובילות למחלות ולמוות קיימות באדם ובטבע כאחד. ההשפעה של ביקום והטבע עלינו הוא חד משמעי ולא ניתן לערעור. שום דבר בטבע לא קיים בנפרד.

 

הפסקתי – לא הפסקתי לעשן

 

May 25, 2015

Published by:

Admin

אין מה לעשות אני אוהב לעשן, תמיד אהבתי. עישון זה חלק ממני מאז היותי נער. כיום בגיל מתקדם אנחנו מתחילים לשים לב יותר לבריאות, אחנו שומעים יותר ויותר על מחלות כאלו ואחרות ועל מחלה אחת מאיימת במיוחד ולא מרחמת, סרטן בכלל וסרטן ריאות בפרט