נזקי העישון

 

 
 

רבות כבר נכתב על נזקי העישון , כולם כבר יודעים שלעשן "זה לא בריא" אבל לא כולם יודעים באמת עד כמה נזקי העישון עלולים לגרום לנו להתחרט שבכלל התחלנו לעשן.

 

זה מאוד קל להגיד שעישון סיגריה זה לא בריא ובאותו הזמן להחזיק חפיסה בתוך הכיס, " אפסיק אחרי החגים" , " שאני ארצה באמת אז אפסיק" , "כולה חצי קופסה ביום לא יקרה לי כלום" ועוד כהנה וכהנה משפטים כאלו ואחרים אשר גורמים ללא מעט אנשים להתגרות בגורל שלהם.

 

רוב האנשים פשוט יבחרו להתעלם ולהמשיך לעשן סיגריות, אבל נזקי העישון לא יפסיקו סתם ככה ! הם לא יעלמו לשם מקום, להפך, הם ימשיכו להזיק לגוף שלנו.

 

חברת ביגארט מציעה עבור המעשנים אשר פוחדים מנזקים חמורים את הפתרונות הטובים ביותר שאמנם לא גורמים לכם להפסיק לעשן, אבל בהחלט גורמים לכם להכניס לגוף את כל אלפי החומרים המסרטנים והמזיקים שנכנסים לגוף שלכם בעישון סיגריות רגילות.

 

יתרונות העישון הצמחי - תחליף לעישון – הסוף של נזקי העישון.

 

העישון הצמחי מסוג ביגארט - Bigarette מאפשר לך ליהנות מעישון בריא יותר ללא השפעת הטבק המזיקה, ומעניק חוויה טובה בהרבה מעישון סיגריות הטבק.

 

מקורו בעבודת יד בלבד,ללא שימוש במכונות,  והוא תוצאה של ידע באחת משיטות הריפוי העתיקות בעולם, אונאני או איורוודה Unani,Ayurveda) Hakim Ibn Sina) אלו צמחים טהורים, חזקים, לא מסוכנים ובלתי רעילים העוזרים לשמר ולשקם את בריאות המעשנים, על ידי גירוי היכולת הטבעית של הגוף לרפא את עצמו בעזרת המערכת החיסונית.

 

הצמחים יעוררו בגוף פעולת טיהור, ישמשו כנוגדי חמצון ויספקו תגובת נגד להשפעות עישון הטבק. העישון הצמחי ידידותי גם לסביבה. בזמן שריפת סיגרלות העישון הצמחי, מתפזר באוויר עשן ארומטי שעוזר לטהר את הסביבה הקרובה ומשמיד מזיקים כמו חיידקים. שאיפת אותו עשן ומעברו במחזור הדם, ייצרו השפעה דומה בתוך הגוף.

 

למידע נוסף וקביעת פגישת היכרות ללא תשלום ובלי התחייבות התקשרו אלינו כבר עכשיו או השאירו את הפרטים שלכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.