מעוררי חשק
מהם מעוררי חשק?

הם מזונות או צמחים המועילים לגוף בדרך זו או אחרת על ידי האצת ייצור הפרומונים, יצירת אנרגיה ומרץ, גירוי פעילות מוחית או התרגעות. הם גם "מדליקים" אותנו. מכנים אותם מעוררי חשק צמחיים טבעיים. מעוררי החשק עשויים להיות מזונות, צמחים, תבלינים, ריחות או אמצעים המגבירים את ייצור הפרומונים או את היצר המיני האנושי.
ההבדל בין פרומונים לבין מעוררי חשק – פרומונים הם כימיקלים נשאים שיצורים חיים משחררים לאוויר על מנת לשלוח מסר חיובי שקט ומיוחד. עם זאת, רוב האנשים מקשרים פרומונים עם ריח ומשיכה, ברם הפרומונים הם מסרים שקטים וחסרי ריח או בעצם סימנים שמועברים למוח הלא מודע. הם יוצרים מגוון רחב של קשרים בחיי האדם.

מהם מעוררי חשק צמחיים?
מהם מעוררי חשק צמחיים – צמחים רבים עוזרים להגביר את ייצור הפרומונים, המשיכה, היצר המיני או האונות. חשוב לציין שרוב הצמחים המשפרים את איכות הפרומונים או מגבירים את היצר המיני מכילים רכיבים ידידותיים ללב וגם לראש. כתוצאה מכך אנו מביעים את הרגשות הפנימיים ביותר שלנו ונפתחים כמו ורד שפותח את עלי הכותרת שלו. באוצרות הטבע ניתן למצוא מגוון רחב של צמחים בעלי השפעה נפלאה המגבירים את ייצור הפרומונים בגוף האדם. הם נקראים בפשטות "מעוררי חשק צמחיים טבעיים".

איך עישון יכול להיות מקור למשיכה?
השילוב בין עישון לפרומונים (משיכה) נשמע מצחיק, לא כן? אך הוא אינו כך כלל ! כנראה שמעולם לא ניסיתם תערובת עישון צמחית שכזו. "פיתוי" ו-"תשוקה" הם באמת מה שעישון זה מייצר. קשה להאמין, אבל זו עובדה! זהו אחד ממוצרי העישון הצמחיים הייחודיים בעולם אי פעם.
וודאי נתקלתם עד היום בסכנות העישון. אך מה תגידו אם ניתן יהיה להיפטר מנזקי עישון הטבק ובאותו זמן לפתח משיכה אישית ייחודית בעזרת העישון הצמחי?

דמיינו את זה!
מה אם...

תוכלו להיפטר מכל נזקי הטבק ותשמרו על אורח חיים בריא מבלי להפסיק לעשן?
תפתחו אישיות חיובית?
תיפתחו בפני זרים ותפתחו מיד קשר?
תחושו רגועים ואנשים ייהנו להיות בסביבתכם?
תלמדו ליצור אמון מיידי ובקלות?
תמשכו אחרים ללא כל סיבה הגיונית?
תהיו מוערכים בזכות ההצלחה שלכם?

"ברבור שחור – תערובת פרומון" (Black Swan – Pheromone Blend)
כדי להאמין בכל אלו עליכם לנסות את עישון הפרומון הצמחי ברבור שחור ואז תוכלו להיווכח איך, כבדרך נס,  מופיעים הפיתוי, ההתרגעות והחדווה בו זמנית! התערובת "משיכה" לשיפור מצב הרוח מיועדת במיוחד לאלו שמחפשים שינוי מרגש בהרגלי העישון שלהם. 

אל תנסו את תערובת הפרומון הצמחי "ברבור שחור" טרם שתגלו מוצרי עישון פרומון אחרים! אנו ערבים לכך שלא תמצאו עוד מוצר ייחודי כדוגמתו, הוא הראשון בעולם מסוגו.

דרך מעניינת לבדיקת תערובות עישון הפרומון
הפרומונים פועלים בדרך שונה על כל אחד מאתנו. העישון יכול להוביל לתוצאה שונה לפי ההרכב הכימי של הגוף, ולא ניתן להבטיח שכבר בניסיון הראשון הוא יספק שינוי דרמטי. עם זאת, המשך השימוש יוכל להביא לתוצאה הרצויה. מומלץ לבצע בדיקה ראשונית של המוצר: זו דרך מעניינת לבחון את היכולת המדהימה של עישון הפרומון. כמו בכל התחלה חדשה, מסקרן לברר איך תערובות עישון הפרומון פועלות עבורכם. נסו את הפעולות הבאות בהתאם להנחיות:

הנחיות לבדיקת הפרומון  
שלב 1
– אתרו 10 (עשרה) מעשנים (גברים או נשים) שישמחו לבחון את המוצר כמשתתפים. כולם יעשנו את תערובת העישון "פיתוי". במהלך ימי הבדיקה עדיף להימנע מעישון סיגריות טבק, אם אפשר, או לצמצם את השימוש בהן למינימום, אם לא תצליחו להפסיק לגמרי. אם תימנעו לחלוטין מסיגריות טבק במהלך הבדיקה, התוצאות יהיו מדהימות.
שלב 2 – ראשית יש להכין טופס הערכה עצמית ולמלא אותו בפעולות המרכיבות את השגרה לפני העישון. לאחר מכן כל משתתף יעשן לפחות 8-10 סיגרלות עישון צמחי מסוג "תערובת פיתוי" בכל יום במשך שלושה שבועות או 20 יום.
שלב 3 – ביום ה-21 כל משתתף יחוש בשינוי במצב הבריאותי ובפעילות הגופנית, וגם במשיכה ברורה מצד זרים. חברים קרובים יציינו גם שינויים חיוביים שחלו ואתם עצמכם תחושו שינוי עצום באישיות, ביכולת המשיכה ובחיי האהבה.
שלב 4 – כל משתתף יכין טופס הערכה עצמית נוסף. ענו בכנות על שאלות הקשורות בפעולות השונות במהלך 20 ימי הבדיקה ומהיום ה-21 ואילך. השלימו לבד את טופס ההערכה העצמית ואז בחנו אותו.
שלב 5 – שימו לב למה ששונה בכם ושוחחו על כך עם כל משתתף. כמעט כל אחד מהם (8 מכל 10) ירגיש בשינוי מדהים. השוו בין טפסי ההערכה העצמית של שני משתתפים שלא חשו בשינוי. בדקו אם יש סתירה בין התוצאות של אותם שני משתתפים.
שלב 6 – לבסוף, השוו ביניכם (המשתתפים שעישנו "פיתוי") לבין חברי הקבוצה האחרת, אלו שעישנו סיגריות טבק כהרגלם. כל המשתתפים יחושו בשינוי חיובי בכמה מפעילויותיהם. זוהי השפעתה של התערובת "פיתוי", סוד המשיכה והשינוי.

ייתכן ותחושו בשינוי משמעותי:
לאחר שתתחילו לעשן את תערובת הפרומון, תחוו את האפקטים הראשוניים הנגרמים על ידי הפרומונים בתוך 3-4 שבועות בערך. אחרי 7-8 שבועות תוכלו לראות שינוי חיובי ברור. לפני שאתם בוחנים את המוצר, בחרו בחוכמה את מי שתעשנו לידו. מוצר זה יכול לגרום לתגובה אצל כל אחד: אלו יכולים להיות החבר או החברה שלכם, שותף, הבוס שלכם או הידיד הקרוב ביותר. כמובן שזו הבחירה שלכם, אבל אך אין סיבה הגיונית לבדוק את המוצר ליד אנשים שאינכם מכירים.


לאחר שתבדקו את תערובת עישון הפרומון "ברבור שחור", לא תאמינו כמה מושכים תהיו לאחרים והשינויים שתחוו ידהימו אתכם:

o הערכה עצמית גבוהה יותר וגישה חיובית יותר
o יחסים מרגשים יותר
o יותר חיוכים, קריצות, נגיעות, חיבוקים ונשיקות
o התרגעות, הנאה רבה יותר וחיי אהבה טובים יותר
o יותר קשרים חברתיים וחיי חברה סוערים יותר
o ביטחון עצמי רב ותגובות חיוביות
o יותר אנשים ייזמו שיחות מעניינות אתכם
o אם אתם עובדים במכירות, יותר אנשים יהיו מעוניינים במוצרים שלכם
o זרים יקשיבו לכם ויתעניינו בכם
o תיראו סמכותיים יותר ואחרים יתייחסו אליכם בכבוד רב יותר
o תיהנו מיותר ביטחון בתחום העסקים ומיחסים עסקיים טובים יותר
לבסוף, זכרו שהפרומונים הם רק אמצעי ושהם פועלים בצורה אחרת על כל אחד ואחד. התוצאות משתנות לפי ההרכב הכימי של הגוף, ולא בטוח שהמוצר יספק שינוי משמעותי לכולם.
ולבסוף, להשגת התוצאות הדרמטיות הרצויות ביותר, עליכם לנקוט בגישה חיובית.אם הנך מעשן טבק נכון להיום, המידע הבא יחשוף בפניך את האמת על הרגלי העישון שלך: זוהי התמכרות קטלנית שאתה יכול לחיות בלעדיה. האמצעים להפסקת העישון המופיעים באתר About.com נועדו להסביר לך מה גורמת ההתמכרות לניקוטין ומה עליך לעשות כדי להיגמל מעישון טבק.

מקורות:
אטלס הטבק: סיכונים בריאותיים. 2008. ארגון הבריאות העולמי.
ארגון הבריאות העולמי/לשכת האזור הפסיפי המערבי – סטטיסטיקות עישון. 28 במאי, 2002. ארגון הבריאות העולמי.