מארז תערובות (בטעמים שונים) בגריסה מיוחדת למילוי המקטרת
מארז המכיל תערובת צמחים 5 גרם בקופסת קונוס+ מקטרת מיני + פילטר + מברשת ניקוי

מארז תערובת צמחים 20 גרם למילוי מקטרת מיני

מארז המכיל תערובת צמחים 5 גרם בקופסת קונוס + מקטרת מיני + פילטר + מברשת ניקוי

מארז תערובת צמחים 20 גרם למילוי מקטרת מיני

קרטון חיצוני למארז תערובת בשפורפרת-  TUBE ולמקטרת

קרטון חיצוני למארז התערובת 

מהו בידי הודי (Bidi) צמחי?
בידי (Bidi) צמחי טהור מהסוג ברבור שחור (Black Swan), או "בידירולס", הוא מוצר  צמחי לחלוטין, נטול טבק וניקוטין. הבידי הצמחי מיוצר בצורת גליל מוארך, ללא פילטר, באורך 5.5-7.5 ס"מ בערך. "גוף הבידי" מורכב מעלה הובנה (Tendu) הודי אורגני וטבעי שאינו מזיק כמו נייר סיגריות. כשסיגריה בוערת, בוער אתה גם הנייר, המשחרר פחמן דו חמצני ועוד כימיקלים ורכיבים רבים הגורמים ליותר נזק מהטבק. זו הסיבה שאנו מציעים תערובת צמחית טהורה של עלי הובנה הודי טבעיים. כל מוצר מיוצר בעבודת יד ונארז בנפרד כדי לשמר את הטעם הבלתי נשכח והייחודי של העישון הצמחי ההודי. המיוחד ביותר הוא שהבידי הודי (Bidi) הוא עבודת יד ולא מיוצר במכונה תעשייתית.


מהן ביגארטות (Bigarettes) צמחיות - סיגריות הודיות ?
ביגארטות (Bigarettes) צמחיות טהורות מהסוג ברבור שחור (Black Swan) הן מוצר צמחי לחלוטין, נטול טבק וניקוטין. הביגארטות הצמחיות הן גליליות וארוכות כמו סיגריות עם פילטר, ואורכן הוא 7-9 ס"מ בערך. "גוף הביגארטה" מורכב מעלה הובנה (Tendu) הודי אורגני ולא מנייר סיגריות רגיל. ייצרנו מוצר זה עם עלה הובנה (Tendu) הודי טבעי כדי להימנע מפגעי נייר הסיגריות. למרות שייצור הביגארטה מורכב ויקר בהרבה מייצור נייר הסיגריות בחרנו לעטוף את התערובת הצמחית שלנו בעלי הובנה (Tendu) הודי למען הבריאות.
המיוחד ביותר הוא שהביגארטות הן עבודת יד ולא מיוצרות במכונה תעשייתיות.


מהן סיגריות הודיות צמחיות עטופות בנייר עם פילטר?
סיגריות צמחיות טהורות מהסוג ברבור שחור (Black Swan) הן מוצר צמחי, 100% נטול טבק וניקוטין זוהי שיטת עישון צמחי חדשה ומהפכנית, ערבוב ייחודי של צמחים מדהימים המעניקים חווית עישון מענגת ומרגיעה מבלי לגרום לנזקי הטבק. סיגריות הודיות צמחיות הן כמו סיגריות טבק עטופות בנייר עם פילטר , אבל בלי טבק או תוספים נוראים וספוגי ניקוטין. הסיגריות הצמחיות מיוצרות במכונה ונארזות בזהירות וכך נשמר העונג הבלתי נשכח שמעניק העישון הצמחי ההודי!

קיימת אופציה לגלגל בנייר באופן עצמאי, בתערובת צמחים במבחר טעמים. לא נמצא במלאי כרגע !!!


מהם גלילים (קונוסים) צמחיים למילוי ולעישון  (Blunt) ?
ברבור שחור (Black Swan) הוא המוצר הראשון בעולם שמציע גלילי (קונוסים) מילוי ועישון טבעיים ואורגניים. גלילי ההובנה (Tendu) ההודי הנשרפים לאיטם הם המצאה חדשנית ומהפכנית המאפשרת להשתמש בתערובות פשוטות על בסיס שיטת מילוי הסיגריות. עלה ההובנה (Tendu)  ההודי מגולגל במיומנות וקצה הפילטר מיוצר בעזרת טכניקה מיוחדת ודוחס את האוויר ללא כל דבק. אין זה נייר גלגול סיגריות! הרעיון הזה חדשני לגמרי בתחום העישון - "גלילים צמחיים ואורגניים". הם נמכרים כגלילים "טבעיים" למילוי ולעישון "בטעמים". קיימים 24 טעמים אפשריים, כולל פירות ופרחים שונים ומספר טעמים אקזוטיים וייחודיים מאוד כגון פרומון(Pheromone) ,Just-ONE, פיתוי Temptation)).
המיוחד ביותר הוא שהגלילים (קונוסים) למילוי הם עבודת יד ולא מיוצרים במכונות תעשייתיות.

מהן שקיות תערובת צמחים (Herbal Smoking) ?
שקיות תערובת צמחים לגלגול עצמי בטעמכם האישי ובמשקל 40 גרם, באריזת אלומיניום וסגר לשמירת איכות התערובת .

7 טעמים ארומטיים לבחירתכם: (ללא טבק וללא ניקוטין):

1. תערובת טבעית                 NATURAL       
2. תערובת פיתוי                   TEMPTATION
3. תערובת פרומון                 PHEROMONE
4. תערובת טבק                   TOBACCO   
5. תערובת טבק שחור           BLACK TOBACCO
6. תערובת סיגר שרי             SIGAR CHERRY
7. תערובת נרגילה ותפוח        SHISHA-APPLE