מוצרי עישון - טבק לגלגול

 

 


 

מחפשים מוצרי עישון ? רוצים למצוא טבק לגלגול שיספיק לכם להרבה זמן ולא יעלה יותר מדי כסף ? מה דעתכם על להשיג את כל אלו ועדיין לשמור על בריאות ? נשמע לכם לא אמיתי נכון ? אז זהו, שבימנו זה ממש אמיתי !

 

מה שאתם רואים זה בדיוק מה שהתכוונו  ! תתחילו להתרגל ! אפשר לעשן ועדיין לשמור על בריאות תקינה, ואפילו יותר מזה, אפשר לעשן ולשפר את הבריאות בעזרת הסיגריות שמייבאת חברת ביגארט !

 

העישון הצמחי מסוג ביגארט - Bigarette מאפשר לך ליהנות מעישון בריא יותר ללא השפעת הטבק המזיקה, ומעניק חוויה טובה בהרבה מעישון סיגריות הטבק. מקורו בעבודת יד בלבד,ללא שימוש במכונות,  והוא תוצאה של ידע באחת משיטות הריפוי העתיקות בעולם, אונאני או איורוודה Unani,Ayurveda) Hakim Ibn Sina) אלו צמחים טהורים, חזקים, לא מסוכנים ובלתי רעילים העוזרים לשמר ולשקם את בריאות המעשנים, על ידי גירוי היכולת הטבעית של הגוף לרפא את עצמו בעזרת המערכת החיסונית. הצמחים יעוררו בגוף פעולת טיהור, ישמשו כנוגדי חמצון ויספקו תגובת נגד להשפעות עישון הטבק.

 

עישון צמחי - מוצרי עישון:

 

העישון הצמחי ידידותי גם לסביבה. בזמן שריפת סיגרלות העישון הצמחי, מתפזר באוויר עשן ארומטי שעוזר לטהר את הסביבה הקרובה ומשמיד מזיקים כמו חיידקים. שאיפת אותו עשן ומעברו במחזור הדם, ייצרו השפעה דומה בתוך הגוף.

 

אין ספק שכל היתרונות של עישון צמחים בריאים יכולים לגרום לאדם גם לא להפסיק לעשן ( שזה עבורו חלק מהנאות החיים) וגם לא לגרום נזקים מיותרים, נהפוכו, לשפר את הבריאות.

זה אולי נשמע  Too good to be true , אבל שווה בדיקה !

 

זה הזמן למצוא טבק לגלגול בריא בשבילכם!

 

התקשרו אלינו כבר עכשיו או השאירו את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר ואנו נחזור אליכם בהקדם.